АПЛ. Четвертий тур

Брайтон – Ньюкасл – 3:1

Гол: Фергюсон, 27, 65, 75 – Вілсон, 90+2

Підопічні екс-наставника Шахтаря Роберто де Дзербі на старті нової кампанії встигли розгромити Лутон (4:1) і Вулверхемптон (4:1) та зазнали поразки від Вест Хема (1:3). Натомість Ньюкасл розтрощив Астон Віллу (5:1), але програв Манчестер Сіті (0:1) і Ліверпулю (1:2).

"Чайки" вийшли вперед на 27-й хвилині – на добиванні вдало зіграв Еван Фергюсон. Загалом Брайтон у першому таймі завдав чотири удари у площину воріт, гості не спромоглися відповісти жодним. На перерву пішли за мінімальної переваги команди де Дзербі – 1:0.

У другому таймі Фергюсон оформив дубль, розрядивши гармату з-поза меж штрафного – 2:0. Феєрія 18-річного форварда продовжилася: за лічені хвилини він записав у свій актив хет-трик. Нік Поуп у відчаї!

"Сороки" у компенсований час встигли відповісти голом Вілсона. 3:1 – Брайтон переконливо бере гору і піднімається у зону єврокубків – 4 місце, 9 очок. Ньюкасл опинився аж на 14-й позиції – 3 пункти.