Товариська гра

Шахтар – Астана – 3:0

Голи: Мудрик, 2, Тете, 88, Нерес, 90

Шахтар (1-й тайм): Трубін – Додо, Матвієнко, Вітао, Вінісіус – Степаненко, Майкон – Мудрик, Судаков, Тете – Мораєс

Шахтар (2-й тайм): Пятов – Додо, Матвієнко, Вітао, Вінісіус – Степаненко, Майкон – Мудрик, Судаков, Нерес – Мораєс

На 2-й хвилині неочікуваний дует відкрив рахунок у матчі. Трубін запустив м'яч зі штрафного майданчика на Мудрика. Михайло пройшов між двома захисниками та пробив у ворота, перегравши голкіпера. Хороший шанс подвоїти рахунок був у Степаненка, але футболіст пробив вище. Астана відповіла на це своїми моментами. Трубін двічі рятував команду.

У другому таймі боротьба була рівною. Команди намагалися знайти вільні зони та загострити гру в атаці. Проте в останні хвилини матчу Шахтар робить рахунок розгромним. Забивали Тете та Нерес. Рахунок поєдинку 3:0.

Наступний матч Шахтар проведе з Ригою. Поєдинок відбудеться 19 лютого о 10:00.