"Команді потрібні ще швидкі гравці: два гравці у центр поля, також – в оборону. Щоб ми могли грати в більш атакувальний футбол, як у Європі грають. Ми у Польщі під час підготовчого циклу мали 13-14 гравців у своєму розташуванні. Але від мене все одно були очікування. Я сам від себе очікував чогось. Мені дуже подобається український чемпіонат й Україна взагалі. Я приїхав сюди не заради грошей, я хотів бути поруч з Україною, з її народом.

Впевнений, якби на початку збору у нас було 20 гравців, якби були ті гравці, яких я хотів бачити, ми були б краще готові до чемпіонату. З п’яти матчів – дві нічиї, дві поразки, одна перемога. Напевно, я піду з українського футболу, треба буде розмовляти з президентом.

Коли я приїхав сюди, я не приїхав заради грошей. Я люблю Україну, український народ, буду до кінця з вами. Не шкодую, що приїхав сюди. Хочу показати, що я велика людина, тож я відмовляюся від трьох зарплат, від компенсації, поїду додому. Дякую усім.

Приїхав до України, бо я був завжди з Україною. Так буде і надалі. Я поруч з вашим народом. Бажаю вам усмішок, як це у вас було раніше. Треба розмовляти з президентом. Бо ця команда слабкіша, ніж та, що була тут раніше.

Герреро довго не грав, Русин не грає. Багато гравців травмовані. На цю мить – це максимум цієї команди. Ще раз всім дякую, на жаль, я їхатиму з України. Спершу я був впевнений, що зможу досягнути тут кращих результатів, але вже є так, як є. Я приїхав не заради грошей, тож не буду вимагати всіх зобов’язань, які у клубу є переді мною за контрактом. Я теж незадоволений результатом, тож хай клуб шукає нового тренера. А, можливо, знайду нову команду в Україні", – заявив сербський фахівець на післяматчевій прес-конференції.