Українська Прем'єр-ліга. 3 тур

Кривбас – ЛНЗ – 2:0

Голи: Бескоровайний, 38, Задерака, 83

У перших двох турах Кривбас мав поразку від Олександрії (0:1) та перемогу над Зорею (3:1). Натомість ЛНЗ встиг поступитися Чорноморцю з рахунком 0:2 та рознести Минай (3:0).

Перший тайм виявився сухим на моменти. Розмочити рахунок вдалося лише на 38-й хвилині: Бескоровайний точно пробив ногою з лінії воротарського майданчика після скидання Стецькова. З таким рахунком команди відправилися в роздягальню.

По перерві гра дещо пожвавішала. На старті другого тайму черкащани мали нагоду відновити паритет, однак Кліщук у стрибку здійснив сейв. Попри мінімальну перевагу ЛНЗ у контролі м'яча, Задерака таки подвоїв перевагу підопічних Вернидуба. Клуб з Черкас до останньої хвилини не покидав надій забити, однак спроби виявилися марними.

У підсумку Кривбас розташувався на 4-му місці турнірної таблиці УПЛ (6 очок), а ЛНЗ посідає 10-ту сходинку (3).