Жіночий ЧС-2023, 1/4 фіналу

Японія – Швеція – 1:2

Голи: Хаяші, 87 – Ілестедт, 32, Ангельдаль, 51

Нереалізований пенальті: Уекі, 74 (Я)

Попри статус фавориток, японки у першому таймі не завдали жодного удару у площину воріт суперниць. Натомість збірна Швеції пробила по воротах Ямашіти 11 разів.

Скандинавки вирвалися вперед на 32-й хвилині завдяки голу Аманди Ілестедт, яка претендує на звання найкращої бомбардирки турніру. На старті другого тайму шведки збільшили перевагу – 2:0.

Невдовзі острів'янки мали шанс відквитати один м'яч, однак Уекі не змогла реалізувати пенальті. Забити японкам вдалося аж на 87-й хвилині, проте на більше часу забракло.

2:1 – жіноча збірна Швеції впевнено виходить у півфінал Мундіалю. Скандинавки не програли на турнірі ще жодного матчу. В 1/2 ЧС вони зустрінуться з іспанками, які вибили з боротьби нідерландок.