Українська Прем'єр-ліга. 2 тур

Олександрія – Металіст 1925 – 1:0

Гол: Шулянський, 38

Підопічні Руслана Ротаня успішно розпочали сезон 2023/24, обігравши Кривбас (1:0). Натомість Металіст 1925 стартував мінімальною поразкою від Шахтаря (1:2). Раніше суперники вже зустрічалися 4 рази. У перших двох перемога була за Олександрією, а два останні поєдинки завершилися нічиєю.

Матч розпочали більш ніж на годину пізніше через повітряну тривогу. Перший тайм поєдинку видався сухим на моменти. Розмочити рахунок вдалося підопічним Руслана Ротаня на 38 хвилині гри: при виконанні кутового м'яч відскочив до Шулянського, який зблизька пробив.

У другій 45-хвилинці колективи теж не надто вражали. "Жовто-чорні" впевнено оборонялися, тож гостям не вдавалося зрівняти рахунок. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу господарів.

Тож, Олександрія розташувалася на 2-й сходинці УПЛ, набравши 6 очок, а харків'яни наразі на дні турнірної таблиці (0 балів).