До УПЛ вперше з 2019 року повернулося київське дербі. Оболонь забила вже на 10-й хвилині поєдинку після класної комбінації від Слободяна, Черненка та Мединського. Однак арбітр зіпсував "пивоварам" свято, зафіксувавши офсайд після перегляду VAR.

Невдовзі судді також довго розглядали гол Ваната. Зрештою, його зарахували. Ярмоленко подвоїв перевагу "біло-синіх" з пенальті. Цей гол став для нього першим після повернення в Динамо і загалом 100-м в УПЛ. Перед свистком на перерву Черненко відквитав один м'яч, але Буяльський знову повернув гостям перевагу.

На старті другого тайму Карась після чудового асисту від Черненка скоротив відставання до мінімуму. Оболонь була близькою до камбеку, якби не хавбек Груша, який менше ніж за 10 хвилин на полі заробив дві жовті й залишив свою команду в меншості. Незабаром оборонець господарів привіз ще один пенальті, який знову ж таки реалізував Ярмоленко. Підсумковий рахунок – 2:4.