Товариська гра

Шахтар – Маріуполь – 1:2

Голи: Тете, 48, Бондар (А), 58 – Кухарук, 41

Шахтар (1-й тайм): Трубін – Ісмаїлі, Матвієнко, Бондар, Додо – Маркос Антоніо, Майкон – Мудрик, Педріньо, Нерес – Мораєс

Шахтар (2-й тайм): Пятов – Корнієнко, Матвієнко, Бондар, Додо – Маркос Антоніо, Степаненко – Судаков, Педріньо, Нерес – Мораєс

Маріуполь (1-й тайм): Гальчук – Драмбаєв, Биков, Чоботенко, Меліченко – Чех, Гулько – Топалов, Мишньов, Кащук – Кулаков

Тайми у матчі між двома українськими командами тривали по 30 хвилин. Шахтар у першій половині зустрічі домінував, проте не зумів відкрити рахунок. Хороший шанс був у Антоніо, але голкіпер парирував удар. Варто відзначити Мудрика, який постійно загостював ситуацію біля воріт суперника.

У другому таймі забив Маріуполь. Після помилки Степаненка Кухарук пробив у дальній кут і вивів свою команду вперед. "Гірники" відповіли власними атаками, а Тете зрівняв рахунок.

Переможний гол – курйозний. Бондар намагався вибити сферу, але влучив у спину Пятова, м'яч залетів у ворота. Маріуполь у підсумку здобув несподівану з перемогу з рахунком 2:1.