Голи: Б'юкенен, 10, Ріц, 45, Ветлесен, 76

Лех – Жальгіріс Каунас – 3:1

Голи: Хотіч, 11, Міліч, 41, Муравський, 45+2 – Фасе, 57

Сутьєска – Санта-Колома – 2:0

Голи: Шалетіч, 24, Стріковіч, 73

АПОЕЛ переграв Войводіну в протистоянні потенційних суперників Ворскли. Для виходу в третій раунд полтавцям ще треба закріпити успіх з Ділою у Грузії після епічної перемоги в номінально домашньому поєдинку (2:1).

Кальмар поступився Пюніку. У складі вірменів з українців зіграв лише Братков, тоді як Карасюк провів увесь матч на лавці.

Кечкемет здолав Ригу. Михайло Месхі вийшов на поле у другому таймі, коли саме і визначилась доля матчу. На два голи від угорського колективу латвійці відповіли лише одним м'ячем, проте зберегли надію поквитатись у матчі-відповіді на рідному газоні.

Фарул перестріляв Урарту з двома українцями – Зотьком та Цимбалюком. Іван став автором одного з голів своєї команди, однак це не врятувало вірмен від поразки.

Євген Коноплянка не дебютував за ЧФР Клуж. Попри це румунський колектив розписав нічию з Адана Демірспор.

Брюгге "всуху" розтрощив Орхус, наколотивши у ворота суперника три голи. Роман Яремчук пропускав поєдинок через травму.

Драмбаєв допоміг Осієку мінімально переграти Залаегерсег, за який виступає інший українець – Сафронов.

Хапоель Беер-Шева здолав Паневежис, кольори якого захищають Щедрий і Мірошник. Долю матчу визначив гол Еліаса ще на 35-й хвилині.

Лех не без труднощів переміг Жальгіріс Каунас. Карвацький вийшов на заміну під завісу матчу, однак так і не зміг врятувати свою команду від поразки.

Санта-Колома програла Сутьєсці. Андрій Маркович провів на полі увесь матч, але не допоміг своїй команді відквитати бодай один м'яч.