Нагадаємо, збірна України здобула мінімальну перемогу (0:1) завдяки автоголу румунського захисника на передостанній хвилині основного часу. М'яч у власні ворота зрізав Віктор Дікан.

"Ми змогли протриматися більшу частину матчу, але пропустити гол на останніх хвилинах дійсно важко і прикро. Мені було так шкода моїх гравців, коли я побачив їх розчарованими після фінального свистка! Усе тому, що ми дійсно вірили в свої шанси", – цитують Сендоя на офіційному сайті УЄФА.

Після цієї дуелі у рамках другого туру групового етапу молодіжного Євро зустрічалися Іспанія та Хорватія. "Фурія Роха" здолала "картатих" (1:0) завдяки блискавичному голу на 21-й секунді та достроково пробилася у плей-офф турніру. Вихід з групи вже забезпечили собі й підопічні Руслана Ротаня. Але попереду на українців ще чекає матч з іспанцями.