"Вилучення Ваната? Я не знаю, що в нього в голові. Ми багато обговорювали під час матчу національної збірної, що Ваната треба міняти, коли він зламав мальтійського воротаря, в ноги літав захисникам...

Як на мене, це мають бути якісь курси управління гнівом, при всій повазі. Ну так робити не можна", – сказав Волочай у післяматчевій студії Суспільного.

До слова, форвард Динамо Владислав Ванат з'явився на полі на 68-й хвилині та встиг заробити пряму червону в доданий час. Нападника вилучили за сутичку зі суперником.

Нагадаємо, у другому турі групового етапу молодіжного Євро-2023 "синьо-жовті" вигризли перемогу на 89-й хвилині завдяки автоголу Віктора Дікана – 1:0. У наступному поєдинку молодіжна збірна України зійдеться зі збірною Іспанії. Матч відбудеться 27 червня.