Домінго Бланко вивів дніпрян вперед вже на 3-й хвилині, однак Ворсклі вдалося відігратися з пенальті. Челядін заробив 11-метровий, а Скляр його успішно реалізував. Під завісу першого тайму Кане зробив рахунок 2:1 на користь полтавської команди.

Вже у другій 45-хвилинці дніпряни намагалися відігратися. Ворскла весь час грала на утримання рахунку, тож суперникам так і не вдалося врятувати бодай нічию.

СК Дніпро-1 все ще перебуває на другій сходинці у турнірній таблиці УПЛ (64 очки), попереду Шахтар, у якого на два пункти більше, а позаду Зоря, у якої 61 бал.

До завершення чемпіонату залишилося провести 2 тури, у наступному СК Дніпро-1 зіграє із Шахтарем. Ця зустріч відбудеться у неділю, 28 травня.