Футбольна дуель у Віго була дуже важливою для обох команд. Сельта бореться за виживання, а Жирона – за перепустку в єврокубки, тож кожен заліковий бал на вагу золота.

Рахунок в цьому протистоянні відкрили господарі – під завісу тайму відзначився Карлес Перес. По перерві каталонцям вдалося відновити статус-кво завдяки пенальті, який заробив Віктор Циганков. Реалізовувати вирок арбітра взявся Крістіан Стуані – щоправда, зробити це вдалося лише із другого разу. Адже після першої спроби гравці Жирони опинилися в штрафному ще до моменту удару.

1:1 – підопічні Мічела ніяк не можуть дотягнутися до зони єврокубків, відстаючи від сьомого місця Ла Ліги лише на одне очко. На п'яти наступають Севілья, Осасуна та Райо Вальєкано. Сельта перебуває на 14 сходинці (40 пунктів).

Циганков вийшов у стартовому складі та відіграв увесь поєдинок. Українець віддав 16 точних пасів (72%), виконав 4 точні навіси та виграв 9 єдиноборств.