Дніпрянам необхідна була перемога, зважаючи на те, що головний конкурент у боротьбі за титул Шахтар свій матч туру виграв (у Колоса – 3:1). Попри те, у першому таймі підопічним Кучера мало що вдавалося в атаці – лише один удар у площину воріт. Інгулець добре захищався, а у другій половині тайму навіть кілька разів серйозно потурбував оборону СК Дніпро-1.

Хай там як, сухий рахунок тримався аж до 58-ї хвилини, коли арбітр Іванов призначив дуже суперечливий пенальті за фол на Гуцуляку. Сумніви викликає і саме порушення правил, і те, чи трапилося воно у штрафному майданчику. Але VAR на стадіоні не було, тож Артем Довбик з позначки забив свій 20-й гол у сезоні. Невдовзі після цього інтригу поховав Когут, перекинувши Білика, який для чогось вийшов із воріт.

СК Дніпро-1 на 5 очок відстає від Шахтаря, але має гру в запасі.