Вже на початку поєдинку Сампдорія окреслила свою перевагу. Капуто відкрив рахунок у матчі після навісу до штрафного майданчика. Через кілька хвилин Сенсі подвоїв перевагу своєї команди.

На 36-й хвилині Владислав Супряга дебютував за Сампдорію. Українець екстрено замінив Габ'ядіні, який пошкодив коліно. Зазначимо, що Супряга тренується з новою командою лише декілька днів.

У другому таймі Сассуоло намагався створювати моменти, проте забили знову господарі. Конті довів рахунок до розгромного. Фінальну крапку поставив Кандрева, який не залишив шансів воротарю ударом з 11-метрової позначки. Зазначимо, що Супряга не дограв до кінця. Українця замінили через пошкодження. Загалом Владислав провів на полі 26 хвилин. Матч завершився з рахунком 4:0.

Сампдорія посідає 16-те місце у Серії А, Сассуоло перебуває на 12-й позиції.