Аутсайдерам вдалося втримати свої ворота сухими у першому таймі, попри кілька хороших моментів у підопічних Юргена Клоппа.

Однак, вже на початку другої половини Діогу Жота таки вивів господарів уперед. Раділи "червоні" недовго. Вже через кілька хвилин Ноттінгему вдалася стрімка атака, яку, не без допомоги рикошету, реалізував вихованець Ліверпуля Неко Вільямс.

Минає ще кілька хвилин і Жота ефектно повертає лідерство мерсисайдцям, але не менш ефектний удар вдався і Моргану Гіббс-Вайту – 2:2.

Героєм же Ліверпуля традиційно став Мохамед Салах. Єгиптянин з передачі Трента Александер-Арнольда таки вирвав для господарів перемогу. Цей тріумф дозволив "червоним" підійнятися на сьому сходинку. Щоправда, Брайтон, у якого на дві гри менше, відстає тільки на бал. Ноттінгем – 19-й.