На 15-й хвилині зустрічі господарі заробили право пробити пенальті. Кучеренко у штрафному львів'ян, прострілюючи з лівого краю, влучив м'ячем у руку Віталія Романа. Арбітр призначив суперечливий 11-метровий. До позначки підійшов Максим Ковальов та впевнено відкрив рахунок.

Ближче до екватора тайму Мисик і Роман влетіли головами один в одного. Руху довелося провести вимушену подвійну заміну. По перерві Інгулець втримав мінімальну перевагу. Найкращу нагоду врятуватись від поразки змарнував Климчук. Під завісу гри Соломон-Отабор отримав другу жовту, поховавши шанси львів'ян на нічию – 1:0.

"Жовто-чорні" не перемогли вже у 5 матчі поспіль та ризикують втратити прописку в УПЛ (15 позиція). Натомість Інгулець відірвався від зони вильоту на 5 очок (9 місце).