Чемпіонат Італії. Тур 30

Сассуоло – Ювентус – 1:0

Гол: Дефрель, 64

Після поразки у попередньому турі Лаціо (1:2) Ювентусу необхідно було перемагати Сассуоло для збереження реальних шансів на місце в зоні Ліги чемпіонів. Тож, туринці очікувано захопили ініціативу, створивши кілька нагод у першому таймі – найкращий шанс змарнував Влаховіч.

Однак, після перерви Сассуоло вдалося відсунути гру від власних воріт. Ба більше, Маттіа Періну кілька разів довелося рятувати ворота Ювентуса ефектними сейвами. Але і він виявився безсилим, коли на 64-й хвилині Грегуар Дефрель, що вийшов на заміну на початку другого тайму, таки відкрив рахунок після розіграшу кутового.

Врятувати для фаворитів бодай нічию міг Федеріко Гатті, але з його ударом у неймовірному стрибку впорався воротар Сассуоло 36-річний Андреа Консільї.

Ювентус, з якого, нагадаємо, зняли 15 очок за фінансові махінації, залишився на сьомій позиції. Від омріяної четвертої сходинки, де зараз Мілан, туринці відстають тепер на 9 очок. Сассуоло – десятий.