Андрій Ярмоленко вперше у 2022 році вийшов у стартовому складі "молотків". Клуб українця грав з представником 6-го англійського дивізіону. Команда АПЛ була явним фаворитом зустрічі, проте Кіддермінстер зумів здивувати. Пені відправив м'яч у ворота гостей після невдалої гри голкіпера. Господарі пішли на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі активізувалися футболісти Вест Хема. Ярмоленко зачепився за м'яч та віддав на Боуна. Завершити голом атаку не вдалося – голкіпер парирував удар. "Молотки" взяли м'яч під власний контроль та намагалися пробити захист Кіддермінстера. Зрештою Райс самотужки врятував команду та перевів гру в овертайми.

На останніх секундах Ярмоленко пробив з-за меж штрафного, м'яч потрапив до Кресвелла, а той викотив Боуену вже на порожні ворота – 2:1.