Леон першим розмочив рахунок у компенсований час першого тайму, але по перерві Амеріка відновила паритет. Суперники апелювали до арбітра, заявляючи, що була гра рукою. Після цього на полі розпочалося справжнє божевілля.

Рефері відзначився ганебною поведінкою та коліном вдарив між ніг хавбека Леона Лукаса Ромеро. Після цього епізоду команди обмінялися голами, але все це супроводжувалося масовими сутичками. Обидва головні тренери команд були вилучені. Наставнику Леона Ніколасу Ларкамону навіть розірвали майку під час одного з конфліктів, оголивши його груди.

Зазначимо, що матч вдалося дограти. Амеріка та Ліон розписали нічию – 2:2. Господарі наразі посідають друге місце в чемпіонаті, а гості розташувалися на третій сходинці.