Скандинави були відвертими фаворитами протистояння, що й довели вже у першому таймі. 20-річний форвард Аталанти Расмус Хьойлунд вкотре продемонстрував, що його недаремно прозвали "новим Холандом". У попередньому матчі проти Фінляндії Расмус оформив хет-трик, цього разу вистрелив дублем.

Рахунок 2:0 на користь данців тримався аж до 73-ї хвилини, втім, казахи ще до того створили кілька небезпечних моментів, а скоротити відставання змогли з пенальті.

Вже на 86-й 32-річний Асхат Тагиберген божевільним пострілом здалеку зумів повернути рівновагу. Це шокувало данців настільки, що через кілька хвилин вони не встежили за Абатом Аймбетовим, який і приніс господарям сенсаційну перемогу. Після двох турів кваліфікації у Данії та Казахстану по три набрані бали.