Нагадаємо, перша дуель, яка відбувалася у Варшаві, завершилася нічиєю – 1:1. Рахунок аж на 78-й хвилині зустрічі курйозно відкрили "гірники". Судаков подав з кутового, а Ракицький спиною переправив м'яч у ворота нідерландців. Однак втримати перемогу "помаранчево-чорним" не вдалося – вже невдовзі Бульяуде відновив паритет. Додамо, що букмекери беззаперечним фаворитом у поєдинку в Роттердамі вважають господарів поля.

Вирішальний матч, у якому визначать володаря путівки у чвертьфінал Ліги Європи, стартує сьогодні, 16 березня, вже о 19:45. Стежити за перебігом футбольного протистояння можна на MEGOGO, який є офіційним транслятором єврокубків в Україні. Однак для цього потрібно мати відповідну підписку.

Стартові склади команд

Шахтар: Трубін – Конопля, Матвієнко, Михайліченко, Бондар – Степаненко, Бондаренко – Судаков, Криськів, Зубков – Траоре.

Фейєнорд: Веллейнройтер – Гертрейда, Ганцко, Траунер, Лопес – Кьокчю, Віффер, Шиманскі – Джаханбахш, Хімінес, Ідріссі.