АПЛ. 26-й тур

Брентфорд – Фулхем – 3:2

Голи: Піннок, 6, Тоуні, 51 (пен.), Єнсен, 85 – Соломон, 39, Вінісіус, 90+9

Вінгер Шахтаря, який феєрить на правах оренди за Фулхем, вдруге вийшов на поле у стартовому складі своєї команди. У попередніх 4 матчах поспіль він відзначався забитим м'ячем.

На 6-й хвилині Піннок відкрив рахунок не без допомоги рикошету. Ще до перерви Перейра з розіграшу штрафного поцілив у стійку. Манор Соломон зіграв на добиванні головою у порожні ворота – це вже 5-й гол ізраїльтянина у 5 поєдинках поспіль.

По перерві "бджоли" отримали право пробити пенальті через фол Діопа у власному штрафному. Тоуні реалізував 11-метровий. На 75-й хвилині Соломона замінив на полі Вілсон. Під завісу гри Єнсен здобув комфортну перевагу для "бджіл". Карлос Вінісіус відквитав ще один гол у компенсований час, однак цього було замало, щоб врятуватись від поразки – 2:3.

Додамо, Брентфорд здобув 38 очок та ділить з Брайтоном (також 38 балів) 8 і 9 сходинки. Щоправда, підопічні Де Дзербі зіграли на 1 матч менше. Фулхем – на 7 місці з 39 очками в активі.