Чемпіонат України. 16-й тур УПЛ

Ворскла – Зоря – 2:3

Голи: Сефері, 5, 16 (пен.) – Бражко, 57, 90+4 (пен.), Русин, 90+1

Підопічні Віктора Скрипника відкрили рахунок вже на 5-й хвилині матчу. Бразильський новачок полтавців Лукас Рамірес зі своєї половини поля класно навісив на Сефері, той корпусом завалив Бутка та переграв кіпера. А вже за 11 хвилин Таулант подвоїв з пенальті, який привіз воротар луганців Сапутін.

По перерві Зоря перевернула хід матчу. Герреро підібрав м'яч у штрафному та черпаком перекинув через оборонців полтавців на Бражка – 2:1.

Рамірес отримав другу жовту за фол останньої надії та залишив Ворсклу в меншості. Луганці взялися штурмувати штрафний полтавців. У компенсований арбітром час Русин рикошетом від ноги Пердути зрівняв. Далі Хрипчук привіз пенальті, зігравши рукою у власному штрафному. Бражко реалізував 11-метровий та вирвав перемогу для Зорі – 3:2.

Отже, луганці (31 пункт) витісняють Динамо (30 очок) з топ-3. Ворскла – на 9 місці з 18 заліковими балами в активі.