УПЛ. Тур 6

Олександрія – Металіст 1925 – 3:3

Голи: Третьяков, 8, 68, Кобзар, 81 – Ткачук, 21, Бичек, 33, Шершень, 47

Господарям вдалося забити швидкий гол після фатальної помилки суперника. Ткачук біля власного штрафного примудрився віддати пас Мустафаєву, який перевів Третьякову, а той відправив мʼяч у ворота. Головний антигерой реабілітувався та зрівняв рахунок після розіграшу кутового. А невдовзі Бичек вивів Металіст 1925 вперед, завершивши результативним ударом контратаку.

Одразу по перерві Русин вистрілив по воротах, голкіпер невдало вибив перед собою, а на добиванні першим опинився Шершень – не схибив. На 68-й хвилині Третьяков оформив дубль, відігравши один мʼяч, а під завісу матчу Олександрія зрівняла рахунок. Відзначився Кобзар, розстрілявши ворота з близької відстані. Більше командам не вдалося забити – 3:3.

До слова, це був дебютний матч Руслана Ротаня на посаді головного тренера Олександрії. Клуб наразі посідає 5 місце в турнірній таблиці та має 25 очок, натомість Металіст 1925 – 7-й з 19 балами.