Товариський матч

Динамо – Вайле – 2:0

Голи: Супряга, 11, Яцик, 81

Кияни провели спаринг з лідером другого за силою дивізіону Данії. Супряга вже на 11-й хвилині після навісу Дубінчака з близької відстані головою відправив м'яч у сітку воріт. Це вже другий гол Владислава на зборах. У попередньому матчі він допоміг розгромити Унірю (5:1).

Хороший шанс відзначитися був у Лонвейка, але м'яч зрадницьки пролетів за кілька сантиметрів від цілі. Динамо пішло на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі українська команда контролювала м'яч, але створювала мало небезпечних моментів. Кияни могли навіть пропускати – врятувала стійка. Фінальну крапку у матчі поставив Яцик, який з-за меж штрафного закрутив м'яч у ворота.

Наступний спаринг підопічні Луческу проведуть 6 лютого, де зіграють з македонською Шкендією. Стартовий свисток пролунає о 16:00.