Баварія без жодних проблем розгромила Герту. Корентен Толіссо міг відзначитись забитим м'ячем вже на 2-й хвилині, однак арбітр скасував взяття воріт через офсайд. 27-річний француз не збирався зупинятись та відкрив рахунок після передачі від Кінгслі Комана. Під завісу тайму Мюллєр подвоїв перевагу мюнхенців.

По перерві суперники влаштували гольову феєрію. Сане забив на 75-й хвилині, а Гнабрі довів рахунок до непристойного. Еккеленкамп оформив гол престижу. Наприкінці другого тайму ще одне взяття воріт Сане скасували через гру рукою. 4:1 – впевнена перемога Баварії.

Мюнхенці продовжують очолювати турнірну таблицю Бундесліги (49 очок), Герта ділить з Борусією Менхенгладбах 13 позицію (22 пункти).