Аутсайдери продемонстрували активну гру у першій половині. Іссам Джебалі міг забивати на 24-й хвилині, однак арбітр скасував його взяття воріт через офсайд. Під завісу тайму форвард збірної Туніса мав ще одну нагоду "розмочити" рахунок до перерви, однак не зміг переграти воротаря – Каспер Шмейхель лише дивом врятував свої ворота.

У другому таймі скандинави переломили хід поєдинку. Головна зірка "Червоної гвардії" Еріксен спробував пробити з середньої дистанції – кіпер Туніса парирував м'яч. А за кілька миттєвостей Андреас Корнеліус дивом не забив головою впритул до воріт "Орлів Карфагена".

До завершення основного часу команди так і не змогли відзначитись бодай одним голом. У доданий арбітром час, здавалося, гравець Туніса зіграв рукою у власному штрафному. Однак арбітр після перегляду VAR не помітив порушення правил.

Отже, Данії і Туніс здобули по 1 балу та очолюють групу D. Франція та Австралія зіграють вже сьогодні, о 21:00 за київським часом.