Олександр Зінченко уже шостий матч поспіль не зміг допомогти "канонірам" – українець досі відновлюється від травми.

Виїзний матч проти "святих" несподіваний лідер АПЛ Арсенал розпочав дуже потужно. Підопічні Артети затиснули Саутгемптон до його воріт і заслужено відкрили рахунок на 11 хвилині зустрічі. Вайт знайшов в карній зоні суперника Джаку, а швейцарець потужним ударом в один дотик вивів гостей вперед.

Досить спокійний перебіг матчу уже по перерві розбурхав Стюарт Армстронг. Шотландець вирвався на небезпечну позицію і пробив повз Рамсдейла.

Врятувати три очки для лондонців міг капітан Едегор. Але його гол справедливо скасували – м'яч залишив межі полі перед тим, як потрапити до норвежця.

1:1 – Арсенал вперше за 5 матчів в АПЛ втратив очки. Він залишається на вершині турнірної таблиці (28 пунктів), проте Манчестер Сіті уже наступає "канонірам" на п'яти (26 очок). Саутгемптон розташувався на 15 сходинці (12 очок).