Юнацька Ліга чемпіонів. Тур 3

Реал U-19 – Шахтар U-19 – 6:1

Голи: Браво, 30, Гарсія, 33, 48, Фортуні, 45, Перес, 54, 73 – Наверос, 42 (а)

У стартових двох турах Шахтар U-19 здолав ровесників із РБ Лейциг (2:0) та Селтіка (2:1).

Утім, вже зі стартових хвилин поєдинку з Реалом, "гірникам" довелося відбиватися. Особливо активним був орендований мадридцями у Шахтаря бразилець Вінісіус Тобіас.

Донеччани протрималися близько пів години та після цього отримали одразу два голи з інтервалом у всього 3 хвилини.

Інтригу здавалося відродив Наверос, який після прострілу Булези зрізав м’яч у власні ворота, але ще до перерви Реал втретє засмутили Твардовського.

Нічого не змінилося і в другому таймі. Мадридці продовжили домінувати на полі і ще тричі реалізували свою перевагу.

Реал набрав 7 залікових балів та піднявся на першу сходинку групи F. Шахтар опустився на друге місце з шістьма пунктами.

Селтік після перемоги над РБ Лейпциг третій з трьома очками. "Бики" на останній сходинці.