"Нерадзуррі" розпочали сезон з перемоги над Лечче, а "орлята" – зі звитяги над Емполі. Сьогодні ж чинні віце-чемпіони теж доволі легко здолали своїх візаві.

Погром розпочав Лаутаро Мартінес дальнім ударом з-за меж штрафного після пасу Лукаку. Чалханоглу вже з карного майданчика результативно пробив у ближній кут голкіпера. 2:0. Спеція не створила жодного гострого моменту біля воріт суперника, тому ситуацію вийшов рятувати Віктор Коваленко на 79 хвилині.

Українець ніяк не допоміг своїй команді. Ба більше, за кілька хвилин після його виходу на поле "орлята" пропустили втретє. Це Корреа розібрався з двома захисниками і розстріляв порожні ворота. Фінальний свисток зафіксував 3:0 на Стадіо Джузеппе Меацца.

Завдяки перемозі Інтер очолив турнірну таблицю з максимальною кількістю очок після двох турів Серії А. Спеція залишилась 10-ю з трьома заліковими балами.