Суперкубок Італії. Фінал

Інтер – Ювентус – 2:1

Голи: Мартінес, 35 (пен.), Санчес, 120 – Маккенні, 25

Господарі поля розпочали активніше. Де Врей міг відзначитись швидким голом після кутового, втім йому не вдалося поцілити у площину воріт. Першими забили туринці. На 25-й хвилині Маккенні розстріляв ворота суперника з близької відстані після віртуозної передачі Морати.

Вже за 10 хвилин Інтер отримав право на пенальті через фол Де Шільйо у власному штрафному майданчику. До одинадцятиметрової позначки підійшов Мартінес, який знищив Періна потужним пострілом у правий верхній кут воріт.

У другій половині гри італійським грандам не вдалося визначити сильнішого. Результат матчу вирішився на останніх хвилинах овертайму. Санчес випадково підібрав м'яч біля воріт "зебр" та красиво переграв голкіпера – 2:1.

Отже, Інтер переміг Ювентус та здобув Суперкубок Італії.