Вікторія Плзень – Шериф – 2:1, за сумою двох матчів – 4:2

Голи: Клімент, 10, Москера, 62 – Аканбі, 47

Мітьюлланд – Бенфіка – 1:3, за сумою двох матчів – 2:7

Голи: Сісто, 63 – Фернандес, 23, Араужу, 56, Гонсалвеш, 88

Динамо Загреб – Лудогорець – 4:2, за сумою двох матчів – 6:3

Голи: Дрміч, 12, Оршич, 27, 44, Петковіч, 87 – Десподов, 45+4, 49

Ференцварош – Карабах – 1:3, за сумою двох матчів – 2:4

Голи: Траоре, 86 – Зубір, 7, Ваджі, 54, 78

Буде-Глімт не залишив шансів Жальгірісу на вихід у наступний етап ЛЧ ще у першому поєдинку (5:0). Тому у матчі-відповіді норвежці звели гру в нічию, хоч і мали перевагу за чисельністю. За підсумками двох матчів у фінальну стадію кваліфікації пробився Буде-Глімт.

Маккабі Хайфа грав, ймовірно, за тим же принципом. Ізраїльтяни хоч і поступилися у матчі-відповіді (2:0), однак йдуть далі.

А от Црвена Звезда після розгромної перемоги у першому матчі знайшла сили ще один раз впевнено здолати Пюнік. Антон Братков провів 80 хвилин на полі за вірмен, натомість Алан Ауссі вийшов незадовго до фінального свистка.

Шериф, колишня команда Юрія Вернидуба, завершила виступи в ЛЧ після двох поразок Вікторії Плзень з однаковим рахунком – 1:2.

Бенфіка вдруге розгромила Мітьюлланд та пробилась далі. Роман Яремчук вийшов на поле на 46-й хвилині й встиг асистувати Гонсалвешу. Нагадаємо, у наступному етапі "орли" зіграють проти переможця протистояння Динамо – Штурм.

Лудогорець програв загребському Динамо та вилетів з ЛЧ, назбиравши 3 червоні картки в основний час. Український оборонець чемпіона Болгарії Ігор Пластун вийшов у основі, але відіграв лише перший тайм.

Ференцварош, який очолює росіянин Станіслав Черчесов, в матчі-відповіді зазнав епічного фіаско від Карабаха після нічиєї у першому поєдинку. Колишня команда Сергія Реброва пропустила 3 голи, на які змогла відповісти лише 1 м'ячем.