Форвард Йово Лукіч не зможе допомогти румунському клубу в першому поєдинку проти київського Динамо, повідомляє Динамо Київ від Шурика. Футболіст зараз виступає на чемпіонаті світу-2026, де разом з Боснією та Герцеговиною пройшов у 1/16 фіналу, і 2 липня зіграє проти США.

Навіть, якщо поєдинок завершиться поразкою, Лукіч отримує декілька днів вихідних після повернення з турніру. Зазначимо, що матч проти Динамо відбудеться вже 9 липня у польському Любліні, а через тиждень команди зіграють протистояння-відповідь у Клуж-Напоці.

Додамо, що Йово став найкращим бомбардиром Університаті та чемпіонату Румунії в сезоні, що минув. 27-річний двометровий нападник наколотив 18 голів у 32 зустрічах.

УПЛ оголосила розклад матчів на новий сезон – коли зіграють Динамо і Шахтар