Український нападник Роми після тренувального табору збірної, який тривав в Україні, ще на деякий час залишився на Батьківщині. Артем приїхав до рідних Черкас, де проводив багато часу зі своєю сім'єю. Зараз він вже повернувся за кордон та разом із дружиною та донької приїхали до Іспанії.

Довбик у компанії друзів обрали Жирону. Дружина українського футболіста поділилася кадрами з вікенду.

Зазначимо, що майбутнє Артема в Ромі залишається доволі підвішеним. Через численні травми у сезоні 2025/26 він зіграв всього 18 матчів на клубному рівні, у яких забив 3 голи та віддав 2 асисти. Через це він втратив довіру головного тренера Джан П'єро Гасперіні, який не бачить в українцеві гравця основного складу. Його контракт із "вовками" дійсний до літа 2029-го, а портал Transfermarkt оцінює вартість 29-річного Довбика у 15 мільйонів євро.

Нагадаємо, до переходу в Рому Довбик виступав за Жирону, яка за підсумками минулої кампанії вилетіла в Сегунду. Додамо, що ЗМІ пишуть про ймовірнення повернеться Артема в Ла Лігу. За інформацією джерел, ним цікавиться Бетіс та Вільяреал.

"Чорна пантера" на ЧС-2026 – фанатіє від Мессі та колекціонує кросівки: воротар Кюрасао переписав історію Мундіалю