Через проблеми з ногою Кабаєв цього року провів лише один матч – хавбек був змушений перенести операцію.
– Розкажіть про своє самопочуття зараз. На якому етапі відновлення перебуваєте?
– Насправді важко сказати, який етап, тому що моє відновлення затягнулося. Напередодні їздив до Мюнхена до лікаря, який проводив операцію. Він сказав, що в суглобі досі є рідина, і її необхідно прибрати. Мені зробили відповідні ін’єкції та підібрали спеціальні устілки для взуття для кращого розподілу навантаження.
Роблю все, щоб якнайшвидше повернутися до тренувань. Разом із хлопцями двічі на день тренуюся в залі, але на футбольне поле поки що не виходив. Також багато займаюся на велосипеді, щоб м’язи звикали до навантажень.
– Коли очікуєте на повернення на футбольне поле?
– Я готовий вийти навіть завтра, але одного разу вже поспішив, і довелося робити операцію. Дійшли до рішення з тренерським штабом та лікарями, що поки зосереджуся на відновленні в залі. Сподіваюся, що за п’ять-шість днів бігатиму на полі, – цитують Кабаєва на офіційному сайті Динамо.
Гравець Динамо отримав важку травму у спарингу зі Славією і ризикує лягти під ніж



