Головний тренер київського Динамо Ігор Костюк оцінив результати жеребкування першого раунду кваліфікації Ліги Європи, де "біло-синім" в суперники дісталась румунська Університатя Клуж.
"Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди посідають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме Університатю, й ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями.
Водночас концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання – підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння.
Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас звісно, детально вивчатимемо суперника, аналізуватимемо його сильні й слабкі сторони та особливості гри", – наводить слова Костюка офіційний сайт Динамо.
Перша гра Динамо у відборі ЛЄ відбудеться в польському Любліні, 9 липня, а матч-відповідь команди зіграють 16 липня в румунському Клужі.
Ярмоленко не зіграє в Лізі Європи – відома причина сенсаційного рішення Динамо



