Вже до 32-ї хвилини "канонірам" вдалося повести 2:0 – Тавареш відкрив рахунок, зігравши на добиванні після удару Сака, а згодом вже сам Букайо реалізував пенальті.

Майже одразу відіграти один м’яч вдалося Роналду. Для Кріштіану цей гол став 100-м в АПЛ. Святкуючи взяття воріт, португалець здійняв руку до неба, вочевидь, віддаючи шану своєму сину, який кілька днів тому помер під час пологів.

Після перерви "червоні дияволи" отримали чудовий шанс відігратися, проте Бруну Фернандеш не зміг реалізувати пенальті. Натомість незабаром Джака зміцнив перевагу Арсенала.

Підопічні Артети вийшли на 4-те місце. Манчестер Юнайтед – 6-й і відстає від "канонірів" на шість очок, при цьому зігравши на матч більше.