Ювентус був очевидним фаворитом матчу, але першою забила команда, яка перебуває за крок до зони вильоту. Відзначився Жоао Педро.

Виправити ситуацію спробував Пеллегріні, але м'яч потрапив у лікоть Рабйо, тому гол скасували. Значно ефективніше своїм моментом скористався Де Лігт, поціливши у лівий кут з другого поверху.

На початку другого тайму К'єлліні знову забив з офсайду. Та зрештою на 75-й хвилині ідеально спрацювала зв'язка Дибала-Влаховіч. Серб приніс Ювентусу мінімальну перемогу над Кальярі – 2:1.

"Стара синьйора" посідає 4-те місце та відстає від Мілана на 5 очок, маючи у своєму активі 62 бали. Кальярі залишається на 17-й позиції, але цілком може опуститися в зону вильоту, адже суперники мають матчі в запасі.