Ліга Конференцій. Чвертьфінал

Буде-Глімт – Рома – 2:1

Голи: Салтнес, 56, Ветлесен, 89 – Пеллегріні, 43

Фейєнорд – Славія – 3:3

Голи: Сіністерра, 10, Сенесі, 74, Кокджу, 86 – Олаїнка, 41, Сор, 67, Траоре, 90+5

Марсель – ПАОК – 2:1

Голи: Жерсон, 13, Пайє, 45 – Ель-Каддурі, 48

Вилучення: Жерсон, 90+4

Лестер – ПСВ – 0:0

Буде-Глімт та Рома вже зустрічалися на груповому етапі турніру, де їхнім суперником, до слова, була луганська Зоря. У першому матчі норвежці принизили команду Моурінью, розгромивши римлян 6:1. Згодом суперники розійшлися миром 2:2.

У дебютній чвертьфінальній грі сильнішим знову виявився Буде-Глімт. Господарі вирвали перемогу на останніх хвилинах.

У стартовому складі чеської Славії на матч проти Фейєнорда вийшли одразу два українці: Качараба і Таловєров. Тарас відіграв увесь поєдинок, а Максима, який встиг заробити жовту картку, замінили на 57-й хвилині.

Щодо власне матчу, то суперники влаштували справжню феєрію. На 86-й Фейєнорд, здавалося, вирвав перемогу 3:2, але на 5-й компенсованій хвилині Траоре приніс Славії нічию.

Марсель, попри тотальну ігрову перевагу, здолав ПАОК з не найкомфортнішим рахунком 2:1. Лестер та ПСВ забити голів не спромоглися.