– Я не можу розголошувати нічого, що відбувається на цей момент, але якби у вас був різдвяний список побажань з одним боєм, який ви хотіли б побачити в надважкій вазі, то він цілком міг би відбутися.

– У моєму різдвяному списку побажань під номером один було б побачити бій Ф’юрі проти Усика. Це було б моє різдвяне бажання. Якби у мене було друге… Це, мабуть, був би бій Ф’юрі проти Джошуа. Але те, що ми дійсно хочемо бачити, це як двоє чемпіонів у надважкій вазі виходять на ринг, а звідти йде один чемпіон світу, тому я здогадуюсь. Чи може бути таке, що я вгадав?

– Так, ви могли вгадати. І це все, що я дійсно можу вам сказати, тому що мені довелося підписати документи, мені заборонено розголошувати все це, тому я не можу більше нічого сказати, буквально не можу. Але я збираюся сказати наступне: саудівці здійснять різдвяне бажання для всіх – це все, що я можу сказати, – сказав Браун для THE FIGHT with Teddy Atlas.

Нагадаємо, 28-го жовтня Тайсон Ф'юрі проведе виставковий поєдинок за правилами боксу проти суперзірки ММА Френсіса Нганну. Шоу відбудеться у столиці Саудівської Аравії – Ер-Ріяді. Очікується, що вже наступного року він зустрінеться у ринзі з Олександром Усиком. На кону стоятимуть усі головні титули в королівському дивізіоні.