Україну в стартовій індивідуальній гонці представило чотири біатлоністки: Христина Дмитренко, Анна Кривонос, Анастасія Меркушина та Ірина Петренко. Юлія Джима не вийшла на трасу з невідомих причин.

Жодна з українок не змогла поборотись за високі місця. Найкращою стала Анастасія Меркушина, яка зуміла фінішувати в топ-40. 29-річної біатлоністка здобула 33 позицію, зробивши два промахи на вогневих рубежах.

Непогано себе показала Анна Кривонос, але під час останньої стрільби двічі промахнулась і поховала надії на топ-30. Несподівано провалила гонку призерка останнього чемпіонату світу Христина Дмитренко, яка настріляла аж 5 штрафних хвилин. Найгіршою серед українок стала Ірина Петренко, яка з трьома хибами фінішувала 63-ю.

Впевнену перемогу в гонці на домашньому етапі здобула Тандреволд. Срібло в активі Ельвіри Еберг з Швеції, а дебютну бронзу виборола норвежка Іда Лієн. Італійка Ліза Вітоцці фінішувала на четвертому місці, яке принесло їй Малий кришталевий глобус у заліку індивідуалок.