На відміну від чоловіків на старт вийшли усі 7 заявлених біатлоністок: Христина Дмитренко, Ірина Петренко, Ганна Кривонос, Олена Городна, Анастасія Меркушина, Любов Кип'яченкова, Олександра Меркушина.

З найкращим результатом серед українок гонку-переслідування завершила Анастасія Меркушина. Від лідерки вона відстала на 57 секунди і фінішувала сьомою. Зазначимо, спортсменка змогла відіграти 25 позицій.

Ірина Петренко зайняла 12 сходинку, Олена Городна – 21, Ганна Кривонос – 31, а вчорашня бронзова призерка Христина Дмитренко припустилася 6 промахів та фінішувала лише 35-ю. Ще дві українки Любов Кип'яченкова та Олександра Меркушина завершили змагання на 46 та 48 позиції відповідно.

Зазначимо, золото перс'юту забрала представниця Норвегії Марен Кіркейде, на другій сходинці п'єдесталу розташувалася її співвітчизниця Емілі Калькенберг, а третьою стала француженка Осеан Мішелон.