На старт першої гонки Кубка світу у 2024 році вийшли 5 українських біатлоністок, серед яких Анастасія Меркушина, Ірина Петренко, Юлія Джима, Христина Дмитренко та Любов Кип'яченкова.

За підсумками гонки єдиною представницею України в топ-30 стала Меркушина. Вона не припустилась жодної похибки на стрільбі, увійшовши у топ-15 результатів за швидкострільністю, та фінішувала на 27-ій сходинці.

Трохи нижче, а саме на 32-й позиції, зупинилась Юлія Джима. Вона показала непогану швидкість на трасі, але двічі не закрила мішень.

Христина Дмитренко зробила один промах на стрільбі лежачи і посіла 38-ме місце. В активі Любові Кип'яченкової дві помилки на вогневих рубежах та підсумкове 75-е місце.

Перемогу в спринті здобула біатлоністка з Франції – Бреза-Буше. Це її четверта поспіль звитяга в індивідуальних гонках Кубка світу. Срібло забрала представниця Німеччини Франциска Пройс, бронза в активі ще одної француженки Софі Шово.