В Сянках завершився другий змагальний день. Відкрила його спринтерська гонка серед чоловіків. Переможцем став Степан Кінаш. Біатлоніст припустився 3-х промахів. У підсумку на 13 секунд випередив Олександра Пономаренка. Третім став Антон Дудченко. Різниця з першим місцем – 27 секунд.

Зазначимо, що для 21-річного Степана Кінаша це дебютна особиста перемога на чемпіонаті України. Раніше біатлоніст на цьому рівні вигравав лише змішані естафети 2022-2023 років у складі команди Харківської області.

За нагороди серед жінок змагалися Любов Кип'яченкова, Олександра Меркушина, Олена Городна, Поліна Пуцко, Дар'я Блашко, Тетяна Тарасюк.

Основна боротьба за золото була між Кип'яченковою та Меркушиною. Спортсменки з однаковим результатом у 3 промахи подолали вогневі рубежі. Та на фініші на 12 секунд швидшою була Кип'яченкова. Для біатлоністки це перша за 5 років перемога на особистих змаганнях ЧУ. Третя сходинка – за Оленою Городною. Від першого місця вона відстала на більш як хвилину.