Напередодні наша збірна втратила лідера Дмитра Підручного через травму. Капітан відновлюється після перелому руки. Крім Підручного поза складом "синьо-жовтих" опинився Тарас Лесюк.

У такий спосіб, на суперспринт вийшли шестеро українців. Троє з них, Артем Прима, Денис Насико та Антон Дудченко, не подолали кваліфікацію. Інша половина пробилась до фіналу.

На вирішальній стадії Артем Тищенко не припустився жодної помилки в стрільбі та подолав дистанцію з відставанням у 13,2 секунди від лідера, що дозволило йому посісти підсумкове третє місце. Це перша медаль для України на ЧС-2023 серед дорослих біатлоністів та четверта загалом. Золото здобув латвієць Андрейс Расторгуєвс, а срібло завоював чех Томаш Микиска.

Інші українські біатлоністи, Богдан Цимбал та Руслан Ткаленко, фінішували 9-м та 16-м відповідно.

Наступна гонка в рамках чемпіонату світу відбудеться у суботу, 26 серпня. 6-кілометровий спринт серед юніорок розпочнеться об 11:00 за Києвом.