Програму змагального року закривав жіночий масстарт, у якому перемогла представниця Швеції Ганна Еберг. Українки на гонку не кваліфікувалися.

Загалом на Кубку світу розіграли 55 комплектів нагород, проте в активі України взагалі жодної медалі. Це сталося вперше в історії. Адже, починаючи з сезону 1992/93 "синьо-жовті" мали хоча б одну нагороду.

Переможцем медального заліку вшосте поспіль стала збірна Норвегії. Біатлоністи зуміли завоювати аж 61 нагороду: 30 золотих, 18 срібних та 13 бронзових медалей. Одразу за Норвегією розташувалися Швеція (24) та Франція (34).

Найкращим результатом збірної України в цьому сезоні було 5 місце в чоловічій естафеті в Естерсунді. До слова, востаннє "синьо-жовті" ставали чемпіонами Кубка світу з біатлону у сезоні 2018/19. Тоді вдалося фінішувати з двома золотими медалями.