П'ятиразовий олімпійський чемпіон розповів, що не братиме участь у змаганнях після Олімпіади-2026 в Італії, повідомляє TV2.

"Моє майбутнє цілком визначене. Я скликав пресконференцію на березень 2026 року, це рішення не зміниться. Коли я бачу, як Марте Ройзеллан закінчує зараз кар'єру, то починаю відчувати, що цей день скоро настане і для мене. Це божевілля.

На минулих вихідних сидіти осторонь і дивитися, як інші бігають на лижах, було просто жахливо. Тому що я дуже хочу сам бути там і боротися за найвищі місця", – сказав Бьо.

На рівні Кубка норвежець достроково став володарем Великого кришталевого глобуса, вигравши загальний залік турніру з повторенням власного рекорду за особистими перемогами. Також Бьо став автором абсолютного рекорду за перемогами в особистих перегонах у поточному сезоні – 17 золотих медалей.