У жіночому спринті Україну представили п'ять біатлоністок – Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Олена Білосюк, Любов Кип'яченкова та Дар'я Блашко.

За підсумками гонки найкращий час серед наших спортсменок показала Юлія Джима. Лідерка збірної подолала дистанцію без жодного промаху та фінішувала у топ-10. Однак суперниця посунула Джиму на підсумкове 11 місце – це найкращий результат України в особистих жіночих стартах Кубка світу сезону 2022/23.

Анастасія Меркушина та Олена Білосюк показали однаковий час і розділили 26-те місце у фінальному заліку. Дар'я Блашко посіла 43 місце та здобула путівку до персьюту. Натомість Любов Кип'яченкова не потрапила у топ-60 та пропустить гонку-переслідування.

Переможницею ж спринту стала норвежка Марте-Олсбю Ройзеланд. ЇЇ землячка Інґрід-Ландмарк Тандреволд взяла срібло, а француженка Анаїс Шевальє-Буше замкнула топ-3.