Першою у спринті стартувала Валентина Семеренко. Біатлоністка за підсумками двох рубежів тричі схибила, але до фінішу не доїхала. Спортсменка знялася з дистанції.

Другою на трасу вийшла Любов Кип'яченкова: не закрила одну мішень на першому вогневому рубежі, а на другому припустилася одразу трьох хиб. Вона посіла 50-те місце.

Анастасія Меркушина на першій стрільбі схибила, а під час наступної також заробила коло штрафу. Українка фінішувала 37-ю. Натомість Олександра Меркушина вирвалася на 24-ту сходинку. У її активі лише один промах.

У Надії Бєлкіної найгірший результат серед українок: лежачи – один промах, стійка – два. Як висновок, 52-ге місце.

Переможницею у жіночому спринті стала представниця Німеччини Селіна Гротіан. Одразу за нею розташувалися Тільда Йоханссон зі Швеції та німкеня Ванесса Хінц.